Завршено реновирање стакленика у оквиру пројекта „Побољшање услова за научно-истраживачки рад и трансфер знања у Одсеку за штеточине биља“

Уз подршку компаније НИС, у оквиру програма друштвене одговорности „Заједници заједно 2023“, завршено је реновирање стакленика у Одсеку за штеточине биља Института за заштиту биља и животну средину у Земуну. Обнављање стакленика директно ће допринети унапређењу капацитета за гајење биљака и инсеката, као и постављање експеримената. С друге стране, реновиран стакленик ће отворити могућност трансфера знања и стручну праксу за студенте и ученике, савладавање методологије гајења биљака и инсеката и извођења научних експеримената из области биологије, екологије и сл.

Copyright © Институт за заштиту биља и животну средину (ИЗБИС) | All right reserved | Created by NormaReclamare 2020.