Završeno renoviranje staklenika u okviru projekta „Poboljšanje uslova za naučno-istraživački rad i transfer znanja u Odseku za štetočine bilja“

Uz podršku kompanije NIS, u okviru programa društvene odgovornosti „Zajednici zajedno 2023“, završeno je renoviranje staklenika u Odseku za štetočine bilja Instituta za zaštitu bilja i životnu sredinu u Zemunu. Obnavljanje staklenika direktno će doprineti unapređenju kapaciteta za gajenje biljaka i insekata, kao i postavljanje eksperimenata. S druge strane, renoviran staklenik će otvoriti mogućnost transfera znanja i stručnu praksu za studente i učenike, savladavanje metodologije gajenja biljaka i insekata i izvođenja naučnih eksperimenata iz oblasti biologije, ekologije i sl.

Copyright © Institut za zaštitu bilja i životnu sredinu (IZBIS) | All right reserved | Created by NormaReclamare 2020.